Flamuri i Kosovës në gjysmështizë në Londër (FOTO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Flamuri i Kosovës në gjysmështizë në Londër (FOTO)

NULL NULL
15/11/2015

Flamuri i Kosovës është vënë në gjysmështizë edhe në Londër për të nderuar viktimat e terrorit të para dy netëve në Paris.

Këtë e ka bërë të ditur ambasadori i Kosovës në Londër, Lirim Graiçevci përmes rrjetit social Facebook.

“Flamuri i Kosovës në gjysmështizë në Londër, për t’i nderuar viktimat e sulmeve terroriste në Paris dhe për t’u solidarizuar me popullin Francez”, ka shkruar ai, transmeton Klan Kosova.