FKA Twigs tregon dhëmbët - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

FKA Twigs tregon dhëmbët

NULL NULL
26/05/2015

FKA Twigs raportohet se e ka paralajmëruar aktoren Kristen Stewart të mos flasë më për të dashurin e saj Robert Pattinson.

Këngëtarja Britaneze është në lidhje me ish aktorin e Twilight që nga Shtatori i vitit të kaluar.

Duke i ndjekur komentet që Kristen i bëri rreth skenave intime që i xhiruan për filmin me vampirë, 27 vjeçarja ëshë vënë në sulm me një ultimatum.

“Ajo dërgoi një mesazh te Kristen duke i thënë ta mbyll gojën dhe të mos flasë më për Robert, sepse sipas saj ajo e humbi këtë të drejtë nga momenti kur e tradhëtoi”, tha burimi i afërt me këngëtaren.

Robert Pattinson ishte në lidhje me kolegen e tij Kristen Stewart nga viti 2008 deri më 2012.

Ata u ndanë pasi mediat i publikuan fotografitë e 25 vjeçares duke u përqafuar me regjisorin e martuar,  Rupert Sanders.

robert