Fjalimi i Jahjagës nxit çaste gazmore për Mustafën dhe Thaçin (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Fjalimi i Jahjagës nxit çaste gazmore për Mustafën dhe Thaçin (VIDEO)

NULL NULL
17/12/2015

Gjatë fjalimit të Presidentes Jahjaga, derisa ajo po fliste për llogaridhënie dhe po iu bënte ftesë pozitës dhe opozitës për ulje në tavolinën e bisedimeve, Kryeministri Isa Mustafa dhe Zëvendëskryeministri Hashim Thaçi u panë në humor të mirë, transmeton Klan Kosova.

Këtu mund ta shikoni videon me çastet gazmore.