Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Fjalimi i Jahjagës nxit çaste gazmore për Mustafën dhe Thaçin (VIDEO)

NULL NULL
17.12.2015 21:33

Gjatë fjalimit të Presidentes Jahjaga, derisa ajo po fliste për llogaridhënie dhe po iu bënte ftesë pozitës dhe opozitës për ulje në tavolinën e bisedimeve, Kryeministri Isa Mustafa dhe Zëvendëskryeministri Hashim Thaçi u panë në humor të mirë, transmeton Klan Kosova.

Këtu mund ta shikoni videon me çastet gazmore.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.