Fjalët e para të Julianës pas daljes nga Big Brother VIP Kosova (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Fjalët e para të Julianës pas daljes nga Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

NULL NULL
18.03.2023 01:47

Juliana Nura është e eleminuara e tretë në natën finale të Big Brother Vip Kosova.

Ajo pasi ka dalur nga shtëpia më e madhe në vend i ka falënderuar të gjithë ata që ë kanë mbështetur.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.