Fituesit e Top Fest, festë deri në mëngjes - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Fituesit e Top Fest, festë deri në mëngjes

NULL NULL
01/06/2015

Shoqëruesët e fituesve të mbrëmshme në Top Fest 2015, padyshim se ishin bashkëshortët e tyre, në përjashtim të Ledrit i cili nuk është ende në ndonjë lidhje.

Ermali dhe Lumi B ishin në krahë me të dashurat e tyre, gjatë festivalit të Top Fest 2015 edicioni i fundit, transmeton Klan Kosova.

Fituesit në mesin e të cilëve është edhe Ledri, festuan deri në orët e hershme të mëngjesit për çmimin e parë që ata arritën t’a marrin në këtë festival.

Kënga e treshës ”Shko” ishte mirëpritur shumë nga publiku që nga momenti i parë.

Untitled dgfd