Fituesi i Eurovisionit pushon këmbët mbi flamurin shqiptar - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Fituesi i Eurovisionit pushon këmbët mbi flamurin shqiptar

NULL NULL
24/05/2015

Derisa delegacionet e këngëtarëve që përfaqësonin shtetet e tyre në garën më të madhe të këngës në Europë, që u mbajt këtë vit në Vjenë, fituesi i këtij viti Mans Zelmerlow i cili përfaqësoi Suedinë me këngën “Heroes” duket se gjatë provave ka gjetur kohë të pushojë, dhe për më tepër për t`i vendosur këmbët e tij për të pushuar mbi flamurin e Shqipërisë, transmeton Klan Kosova.

Mans Zelmerlow

Kjo shihet edhe në foton të cilën ai e ka postuar në rrjetin social Facebook gjatë qëndrimit të tij në Vjenë të Austrisë. / klankosova.tv