Fitues në Zubin Potok del Izmir Zeqiri i PDK-së (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Fitues në Zubin Potok del Izmir Zeqiri i PDK-së (VIDEO)

NULL NULL
23.04.2023 20:57
Flamuri

Kryesuesi i KQZ-së në shkollën “Osman Rama” në Zubin Potok, Enver Hasani, në një lidhje direkte për Klan Kosovën ka bërë të ditur se kush është fituesi i zgjedhjeve në këtë komunë.

“Nuk është zyrtare, nga të dhënat që i kemi deri tani PDK ka 196 vota, si dhe LVV ka 180 vota”, ka thënë Hasani.

Izmir Zeqiri është kandidati i PDK-ës për Zubin Potokun./Klankosova.tv