Fitorja e Inter-it futet në histori - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Fitorja e Inter-it futet në histori

NULL NULL
nga Naim Selmani 04.05.2023 10:46

Skuadra e Inter-it i ka shkaktuar disfatë të thellë ekipit të Hellas Veronës në kuadër të kampionatit italian, Serie A.

Por ekipi vendës për herë të parë në histori të Serie A i ka pësuar në shtëpi 5 e më shumë gola, përcjell klankosova.tv.

Prandaj këtë e bëri Interi duke triumfuar 0:6.

Në anën tjetër sulmuesi Edin Dzeko për herë të parë pas vitit 2017/2018 ka shënuar 3 herë dy golësha.

Kurse neroazurët për herë të parë nga 4 dhjetori i vitit 2021 kanë arritur që të shënojnë 3 gola brenda pjesës së parë.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS