Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Fisi ka një pyetje për Vedatin në lidhje me Stupcat (VIDEO)

NULL NULL
13.03.2023 14:45

Gjatë një diskutimi në oborrin e shtëpisë, ish-banori i Big Brother VIP Kosova, Fis Juniku, ka pasur një pyetje për Vedat Bajramin.

Biseda kishte të bënte me Stupcat, dhe ndarjen e tyre.

Ndiqni videon për të kuptuar më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.