Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Fishop Prishtina” me darkë të veçantë për banorët e Big Brother VIP Kosova 2 (VIDEO)

NULL NULL
21.11.2023 01:52

Pas një natë bukur të gjatë të spektaklit ‘Prime’, banorët e Big Brother VIP Kosova kanë pasur rastin të shijojnë një super darkë.

Darka e sërvirur nga Restorant “Fishop Prishtina” i ka pritur ‘nysat’ në oborrin e shtëpisë, derisa ata po vazhdojnë ta shijojnë darkën me përplot ushqime deti edhe në këto momente.

Sonte ka qenë një natë me përplot ngjarje, situata e surpriza.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.