Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Fishekzjarre për ditëlindjen e Lumbardhit, ndriçohet qielli mbi Klan Arena (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 01:11

Një mori befasish sonte e pritën Lumbardhin në natën e ditëlindjes së tij.

Pos që i takoi prindërit e tij, për të u hodhën fishekzjarre.

Qielli u ndriqua mbi Klan Arenë edhe për Albyn e vajzën e saj, Zazën.

Lumbardhi dhe Alby sonte fituan sfidën e vallëzimit me ‘tango’ nga Comodita Home./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.