Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Fiset që u përkasin”, temë diskutimit për banorët e Big Brother Vip Kosova (VIDEO)

NULL NULL
26.02.2023 18:02

Disa prej banorëve të Big Brother Vip Kosova sot kanë biseduar për fiset që u përkasin.

Ata kanë biseduar edhe për fiset që përkasin të afërmit e tyre.

Ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.