Fis Juniku zbulon eksperiencën më të çmendur seksuale (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Fis Juniku zbulon eksperiencën më të çmendur seksuale (VIDEO)

NULL NULL
02/07/2022

I ftuar në Prive ishte Fis Juniku, ku u përgjigj në intervistën “60 sekonda”.

Fisi zbuloi shumë nga jeta e tij personale dhe profesionale pa filtra.

Ndër të tjerash flet është për eksperiencën e tij më të çmendur seksuale.

Ndiqni të plotë intervistën e tij në videon e mëposhtme.