Firmino nuk do që të vazhdoj më me Liverpoolin - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Firmino nuk do që të vazhdoj më me Liverpoolin

NULL NULL
03.03.2023 12:45

Roberto Firmino nuk do ta rinovoj kontratën me Liverpoolin.

Sipas asaj që raporton Sky Sports në Gjermani, Firmino i ka thënë trajnerit Jurgen Klopp se nuk ka ndërmend ta rinovojë kontratën që i skadon në qershor.

Braziliani këtë sezon ka shënuar nëntë gola dhe ka asistuar katër të tjerë në 25 paraqitje.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS