Fiorentina konsideron shkëmbimin Higuain-Chiesa

Fiorentina konsideron shkëmbimin Higuain-Chiesa

NULL NULL
5 muaj më parë

Fiorentina po e pret largimin e yllit të skuadrës, Federico Chiesa, sipas raportimeve nga Calcio Mercato.

Ata presin që Juventusi të jenë klubi i parë që vjen me ofertë, dhe po e konsiderojnë që pjesë e ofertës të jetë edhe një lojtar nga Bardh e Zinjtë.

Emri që po përflitet se do të mund të ishte pjesë e ofertës me para është ai i argjentinasit Gonzalo Higuain.