Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Fiorentina kërkon Balotellin?

NULL NULL
08.05.2015 14:47
Sulmuesi kontraverz italian nuk e ka gjetur veten as tek Liverpool, ndaj një transfer tjetër nuk është i pamundshëm.

Transferimi i Mario Balotellit tek Liverpool nuk solli performancë më të mirë, as të vet italianit as të  Liverpoolit. Ndaj Super Mario mendon rikthimin në Itali.

Nga e gjithë kjo situatë mund të përfitojë Fiorentina. Presidenti, Ferrero, në një intervistë për mediat italiane tha se ka simpati të veçantë për Balotellin.

Megjithatë, tentimi për të marrë sulmuesin nuk do të jetë hiç i lehtë pasi Liverpool pagoi 20 milionë euro për ish sulmuesin e Inter, Milan dhe Manchester City.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.