Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Finalja nis me performancën e hitit “Bigu jemi ne” nga ish konkurrentët e Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

NULL NULL
17.03.2023 21:32

Ashtu siç edhe u paralajmërua, nata finale e edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova ka nisur me performancën e këngës “Bigu jemi ne”.

Të gjithë ish konkurrentët e Big Brother VIP Kosova që morën pjesë edhe asaj kohe në krijimin e kësaj kënge, e kanë interpretuar atë sonte në skenën e veçantë në Klan Arena.

Ish banorët përfshirë, Getinjon, Vivien, Lugatin, Shotën, Edonin, Gresën e Andin kanë dhuruar një super performancë me këngën e krijuar brenda aventurës së tyre televizive në shtëpinë e “Vëllait të Madh”.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.