Finalja me Pejën: Interesim i madh i tifozëve të Trepçës për bileta - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Finalja me Pejën: Interesim i madh i tifozëve të Trepçës për bileta

NULL NULL
03.05.2023 10:19
Basketboll

“Torcida” njihet si një nga tifo grupet më të zjarrta në Kosovë.

Tifozët mitrovicas nuk mungojnë asnjëherë nëpër palestra për të mbështetur ekipin e tyre të zemrës.

Andaj, ata edhe sot janë grumbulluar në numër të madh për të blerë biletat.

Madje edhe katër orë para se të nis shitja e tyre.

Sonte me fillim nga ora 20:00, fillon seria finale e playoff-it.

Në “Minatori” do të përballen Trepça dhe Peja.

Trepça Peja
Tifozët e Trepçës, interesim i madh për bileta për ndeshjen me Pejën. Torcidasit mblidhen katër orë para nisjes së shitjes

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS