Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Finalja e Carabao Cup: Përballë njëri-tjetrit Manchester United – Newcastle

NULL NULL
26.02.2023 11:45
Carabao Cup

Me fillim nga ora 17:30, në “Wembley” do të luhet finalja e Carabao Cup.

Përballë njëri-tjetrit do të jenë Manchester United dhe Newcastle.

“Djajtë e kuq” sot e kanë mundësinë që të fitojnë trofe pas gjashtë vjet pritje.

Skuadra e Erik ten Haag po kalon në formë tejet të lartë/ Klankosova.tv

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.