Finalistët e eliminuar tërheqin çeket prej 10 mijë eurosh për secilin prej tyre - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Finalistët e eliminuar tërheqin çeket prej 10 mijë eurosh për secilin prej tyre

NULL NULL
18.03.2023 02:13

Tre ish konkurrentët e eliminuar finalistë, Vedat Bajrami, Juliana Nura, Artan Thaçi dhe Mbresa Hajrullahu kanë tërhequr çeket e tyre me vlere prej 10 mijë eurosh për secilin prej tyre.

Ky ishte çmimi i premtuar, për të cilin në një prej netëve Prime kishte vendosur ish konkurrenti tjetër BBVK-së, Andi Artani.

I gjendur pranë një zgjidhjeje të vështirë, Andi kishte zgjedhur që të gjithë finalistët të shpërblehen me nga 10 mijë euro nga çmimi i madh.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.