Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Filloni të udhëtoni vetëm

NULL NULL
15.12.2015 16:00

Të udhëtosh vetëm nuk është më një tabu.

Janë të shumta arsyet përse një femër duhet të ndërmarrë një udhëtim vetëm të paktën një herë në jetë: për të bërë paqe me vetveten, për të fituar një formë tjetër pavarësie, për të jetuar një eksperiencë të re…, transmeton living. Bota është një vend shumë i bukur për të mos e njohur deri në fund. Mund të nisni me fundjava në vende që i keni afër, për të shkuar pastaj në vende të largëta dhe të mrekullueshme.

 

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.