18:00, 2 Qershor 2019

Fillon parada e triumfuesve të Ligës së Kampionëve (VIDEO)Ka filluar festa e madhe e skuadrës së Liverpool-it dhe fansave të saj.

Ata janë pritur nga mijëra tifozë në rrugët e Marseyside që ndodhen në Angli, transmeton Klan Kosova.

Kujtojmë se gjatë natës së mbrëmshme, Liverpool arriti ta siguroi trofeun e Ligës së Kampionëve duke mposhtur Tottenham-in me rezultat 2-0.

 

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë