Fillon ndeshja Trepça ’89 dhe Feronikeli

Fillon ndeshja Trepça ’89 dhe Feronikeli

NULL NULL
1 javë më parë

Ka filluar ndeshja në mes Trepça ’89 dhe Feronikelit, njofton Klan Kosova.

Në këtë lojë gjyqtarë janë: Besfort Kasumi, Edmond Zeqiri, Fatmir Sekiraqa, Alban Shala.