Fillon meçi ndërmjet Robin Haxhi Krasniqit dhe Dominic Boesel

Fillon meçi ndërmjet Robin Haxhi Krasniqit dhe Dominic Boesel

NULL NULL
2 weeks më parë

Ka filluar meçi ndërmjet Robin Haxhi Krasniqit dhe Dominic Boesel.

Ndeshja është duke u zhvilluar në Magdeburg të Gjermanisë.

Brenda sallës janë mbi pesë mijë shikues, teksa pjesa më e madhe e tyre janë shqiptar. /Klankosova.tv/.