Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Fillon hakmarrja ndaj Bucit, pasi nisi shoqërinë me Kaderin – Injorohet nga Santiana, Alba dhe Vesa (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 20:15
kaderi

Duket sikur një lloj hakmarrje ka filluar ndaj Bucit brenda Big Brother VIP Kosova, pas shoqërimit të tij me Kaderin.

Ai duket sikur është injoruar nga Santiana, Alba dhe Vesa, përcjell Klankosova.tv.

Për më tepër mund të shikoni videon e mëposhtme:

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.