Nisin homazhet për vrarët e Kumanovës - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Nisin homazhet për vrarët e Kumanovës

NULL NULL
26/05/2015
Kanë filluar homazhet pranë arkivoleve të tetë të vrarëve në Kumanovë. Të parët që kanë bërë homazhe pranë arkivoleve në sallën 1 tetori, janë Ushtarët e Organizatës së Veteranëve të UÇK-së dhe disa deputetët të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës.

Ndërkohë, qytetarë të shumtë, si dhe deputetët e Vetëvendosjes po presin në radhë për të shprehur nderimet e tyre ndaj këtyre të vrarëve.

homazhe 1

homazhe 2

homazhe 3

homazhe 4

homazhe 5

homazhe 6