Fifi publikon fotografinë e parë me të birin - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Fifi publikon fotografinë e parë me të birin

NULL NULL
29.04.2023 21:55
fifi

Këngëtarja e njohur, Fifi, para pak ditësh është bërë nënë e një djali.

Theo Mal është emri të cilin Fifi dhe Adisi e kanë vendosur për djalin e tyre, përcjell Klankosova.tv.

E sonte Fifi e ka publikuar fotografinë e parë me të birin.

“Mama Fifi”, ka shkruar këngëtarja në postimin e saj.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS. 

Fifi