Fifi largohet përfundimisht nga shtëpia e Big Brother (VIDEO)

Fifi largohet përfundimisht nga shtëpia e Big Brother (VIDEO)

NULL NULL
6 days më parë

Fifi ka vendosur përfundimisht të dalë nga shtëpia e Big Brother VIP.

Ajo iu tha banorëve se kjo eksperiencë nuk po i bën mirë, dhe iu kërkoi ta ndihmojnë në përgatitjen e valixheve.

Banorët fillimisht nuk i besuan, por më pas të përlotur e përqafuan dhe i thanë fjalët më të mira, njofton Klankosova.tv.