Fifi feston ditëlindjen, i dashuri i saj e uron me fjalët më të bukura (FOTO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Fifi feston ditëlindjen, i dashuri i saj e uron me fjalët më të bukura (FOTO)

NULL NULL
31.03.2023 17:19
Fifi

Këngëtarja e njohur kosovare, Fifi, sot feston ditëlindjen e 29-të.

E me këtë rast, i dashuri i saj, Adis Patushi e ka uruar me fjalët më të bukura, përcjell Klankosova.tv.

“Jam ma mirë me ty kështuqë rri me mu. Gëzuar ditëlindjen dashni e imja. Jam i bekum që më ka ra me e kriju dashninë më të madhe me ty. E jam me fat që të njoha ty ma shumë se askush. Më kënaq shpirtin që për asnjë ditë su ndava prej erës tënde dhe ajri im është aroma jote. Të dua o mami i djalit tim”, ka shkruar ndër të tjera Adisi.

Ndryshe, çifti i njohur janë në pritje për t’u bërë prindër të një djali.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Adis Patushi (@adispatushi)