Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Fifi dhe Donjeta Morina nesër publikojnë bashkëpunimin e tyre më të ri

NULL NULL
18.05.2023 23:35
fifi

Skenës së shoubizit vendor nesër do t’i bashkëngjitet edhe një projekt muzikor.

E ky është një bashkëpunim mes dy këngëtareve kosovare, Fifi dhe Donjeta Morina.

Këtë e bëri të ditur Fifi me anë të një postimi në rrjetin social Instagram, derisa ka shpërndarë një fotografi me Donjetën.

Këngëtarja ka shkruar se këngën do ta publikojnë në ora 18:00, por nuk ka dhënë detaje të tjera as edhe rreth emrit./Klankosova.tv

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr)

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.