19:00, 19 Qershor 2019

Nick Jonas dhe bashkëshortja e tij Priyanka Chopra, festuan ditëlindjen e Madhu Chopra.

Artisti 26 vjeçar dhe aktorja 36 vjeçare, dolën në një darkë romantike të hënën në Boston, transmeton Klan Kosova.

“Një ditëlindje e paharruar në Boston”, shkroi nëna e Priyanka në Instagram. “Faleminderit familjes”, vazhdoi ajo.

Edhe Priyanka postoi foto nga festa veçse ajo ndau momente duke provuar tortën.

Konkurs Pune

Lexo më shumë