Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Festa e Kurban Bajramit, ekzekutohen sociali dhe pensionet

NULL NULL
17.08.2018 16:09

Ministria e Financave ka njoftuar të gjithë qytetarët se për shkak të festës së Kurban Bajramit, ka bërë ekzekutimin e skemave sociale dhe pensioneve, njofton Klan Kosova.

“Për nder të festës së Bajramit të Vogël – Kurban Bajramit, ekzekutimi i pagesave është bërë disa ditë më herët nga ekzekutimi i rregullt”, thuhet në njoftimin për media të ministrisë së Financave.

Me këtë rast ministri i këtij dikasteri, Bedri Hamza, i ka uruar të gjithë qytetarët për festën e Bajramit të Vogël.

klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.