Ferronikeli 74 kampion, shpërthen trajneri dhe ekipi (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ferronikeli 74 kampion, shpërthen trajneri dhe ekipi (VIDEO)

NULL NULL
nga Naim Selmani 21.05.2023 18:00

Skuadra e Ferronikelit me barazim ka arritur që të shpallet kampion i Kosovës në ligën e parë Grupi A.