Fero intervistohet dhe ndalohet për 48 orë nga policia

Rep-artisti Feronit Shabani, i njohur për publikun si Fero, është ndaluar nga Policia e Kosovës, nën dyshimin për veprën penale, sulm ndaj një personi. Këtë e bënë të ditur nga Prokuroria Themelore në Gjilan, pas njoftimit nga mediat për një video incizim ku reperi shihej duke sulmuar një person tjetër në një automjet, përcjell Klankosova.tv. … Continue reading Fero intervistohet dhe ndalohet për 48 orë nga policia