Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Fernandez asiston Havertzin magjishëm, ky i fundit nuk feston golin (VIDEO)

NULL NULL
11.03.2023 16:55

Chelsea ka kaluar sërish në epërsi ndaj Leicesterit, në kuadër të xhiros së 26-të në Premier League.

Golin e dytë e ka realizuar Kai Havertz, pas një pasimi maestral nga Enzo Fernandez, në minutën e 49’, transmeton Klankosova.tv.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.