11:30, 11 Shkurt 2019

Sipas Paris United, Paris Saint-Germain është e interesuar që ta përvetësojë mbrojtësin francez Ferland Mendy.

Skuadra franceze beson se 40 milionë euro do të mjaftojnë për ta bindur 23 vjeçarin që t’i bashkohet klubit, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova.

Më parë është raportuar se edhe Barcelona e ka vëmendjen tek mbrojtësi Mendy dhe tani pritet të shihet se cila prej këtyre dy skuadrave do ta përvetësojë atë.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë