Ferizaj: Vetura godet këmbësoren - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ferizaj: Vetura godet këmbësoren

NULL NULL
10.05.2023 10:55
rruga ferizaj

Të hënën në rrugën “12 Qershori” në Ferizaj ka ndodhur një aksident trafiku mes një automjeti me ngasës mashkull dhe këmbësores.

Raportohet se si pasojë e aksidentit, lëndime trupore ka pësuar këmbësorja, e cila pas marrjes së tretmanit mjekësor është liruar në shtëpi.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.