10:31, 12 Shtator 2019

Në Ferizaj dje janë arrestuar tre të dyshuar të cilët bashkë me një person tjetër kanë sulmuar katër meshkuj, njofton Klan Kosova.

Sipas raportit 24 orësh të policisë viktimat si pasojë e sulmit kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit tre të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Konkurs Pune

Lexo më shumë