Ferizaj: Prangosen tre veta për vjedhje, posedim të narkotikëve dhe falsifikim të parasë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ferizaj: Prangosen tre veta për vjedhje, posedim të narkotikëve dhe falsifikim të parasë

NULL NULL
01.04.2023 14:39
policia arrestim

Tre persona kanë përfunduar në pranga pas mesnate në rrugën “Riza Goga” në Ferizaj.

Siç njofton policia, ata dyshohet se kanë kryer vjedhje në një shtëpi në këtë rrugë, derisa akuzohen edhe për veprat penale të posedimit të narkotikëve dhe falsifikimit të parave.

Bëhet fjalë për një 21-vjeçar, 17 dhe 16-vjeçar.

“Të dyshuarit janë shoqëruar në stacionin e policisë në Ferizaj dhe pas intervistimit të tyre, me vendim të prokurorit kujdestar nga Prokuroria Themelore në Ferizaj janë ndaluar në mbajtje, për procedura të mëtejme hetimore”.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.