Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ferizaj: Nëna raporton në polici se iu kanë zhdukur dy djem

NULL NULL
03.06.2023 10:18
policia ilustrim

Dy fëmijë janë raportuar të zhdukur në polici nga nëna e tyre në Ferizaj.

Sipas raportit të policisë, të dy djemtë kanë dalë nga shtëpia dhe nuk dihet më për vendndodhjen e tyre.

“Rasti po vazhdon të hetohet”, ka bërë të ditur policia, transmeton Klankosova.tv.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.