22:54, 3 Korrik 2020

Nga Komuna e Ferizajt bëjnë të ditur se kanë dalë 35 raste të reja me Covid-19, transmeton Klan Kosova.

“35 raste të reja me COVID-19 në Ferizaj dhe 1 i shëruar”

“Nga njoftimi i IKSHPK-së lidhur me rastet e reja me COVID-19, bëhet e ditur se kemi edhe 35 raste të reja pozitive me këtë virus në Ferizaj dhe 1 të shëruar!”, thuhet në njoftimin e Komunës.

Konkurs Pune

Lexo më shumë