Fenomeni Xhon Karrica, brenda dhe jashtë Big Brother VIP Kosova (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Fenomeni Xhon Karrica, brenda dhe jashtë Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

NULL NULL
20.03.2023 23:48

Ish-banori i Big Brother Vip Kosova, Gjon Karrica, ka qenë njëri prej banorëve më pozitiv brenda shtëpisë më të madhe në vend.

Ai kishte momente të shumta që i kishte bërë për të qeshur e vallëzuar një pjesë të madhe të banorëve të tjerë sa ishin brenda.

Për më shumë ndiqni videon më poshtë me momentet e më interesante të Lugatit:

lajme të ngjashme