Fëmijët i këndojnë Adem Jasharit (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Fëmijët i këndojnë Adem Jasharit (VIDEO)

NULL NULL
nga Drin Demiri 05.03.2023 20:26

Nxënësit e shkollës ‘Daut Bogujevci’, s’ndaluan së kënduari këngët për komandantin, Adem Jashari, të dielën në kazermën që bart emrin e tij.

Zëri i tyre u dëgjua, gjatë gjithë ceremonisë për 15-vjetorin e Epopesë së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, njofton Klan Kosova.

Pos këngëve për të, ata treguan se dijnë edhe më shumë për komandantin që ra bashkë me familje në mars të 1998-ës/Klankosova.tv

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.