12:43, 16 Maj 2019

Qendërmbrojtësi i Portos, Felipe, e ka kaluar testin mjekësor te Atletico Madrid, sipas raportimeve të Record.

30 vjecari do të nënshkruajë kontratë trevjeçare në “Wanda Metropolitano” për një shumë prej 25 milionë eurosh.

Felipe ka kontribuuar me një gol dhe një asist në 30 ndeshje të Primera Ligës këtë sezon, ndërkaq këtë verë pritet të zbarkojë te Atletico.

Konkurs Pune

Lexo më shumë