22:30, 21 Korrik 2019

Dasha Zhukova dhe Stavros Niarkosin, janë fejuar.

38 vjeçarja dhe 34 vjeçari, u fejuan të dielën në New York, raporton Page Six, transmeton Klan Kosova.

“Çifti po planifikon të martohet kët vit, ata po merren me detajet”, tha një burim për Page Six.

Dasha dhe Stavros kanë marrë pjesë kohët e fundit në dasmën e Karlie Kloss dhe Josh Kushner në Wyoming.

Konkurs Pune

Lexo më shumë