Fejohet aktorja Lindsay Lohan

Fejohet aktorja Lindsay Lohan

NULL NULL
2 months më parë

Aktorja Lindsay Lohan është fejuar me të dashurin Bader Shammas.

Ylli i Mean Girls, 35 vjeç, ndau lajmin me ndjekësit e saj në Instagram, së bashku me unazën e saj të fejesës prej diamanti, teksa pozonte me të fejuarin e saj.

“Dashuria ime. Jeta ime. Familja ime. E ardhmja ime”, thuhej në mbishkrim.

Bader dhe Lindsay kanë qenë të lidhur që kur u panë së bashku në një festival muzikor në Dubai pak para pandemisë më 2020.

Ata e kanë mbajtur romancën e tyre larg syrit të publikut, raporton DailyMail, transmeton Klankosova.tv.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lindsay Lohan (@lindsaylohan)