Fejohet aktorja e 'Fast & Furious'

Fejohet aktorja e ‘Fast & Furious’

NULL NULL
1 day më parë

Jordana Breëster ka njoftuar se ajo është fejuar me Mason Morfit.

Aktorja 41 vjeçare e “Fast & Furious” zbuloi lajmin e mirë në Instagram, përmes një fotografie krah të fejuarit, transmeton Klankosova.tv.

Fejesa e Jordana’s vjen pak pas finalizimit të divorcit të saj me Andrew Form, me të cilin ishte e martuar për 13 vjet dhe kanë dy djem bashkë.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by jordanabrewster (@jordanabrewster)