Fejohen Dan dhe Jacqueline - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Fejohen Dan dhe Jacqueline

NULL NULL
16/06/2015

Dan Osborne dhe Jacqueline Jossa janë fejuar.

Dan njoftoi lajmin në Twitter duke thënë: ”Ajo tha PO!!!! Unë jam njeri me fat në botë pasi që do të martohem me gruan e ëndrrave të mija.”

Çifti kanë një vajzë së bashku Ella, ndërsa Dan ka një djalë Teddy me ish të dashurën e tij Megan Tomlin, transmeton Klan Kosova.

Dan dhe Jacqueline do të martohen vitin e ardhshëm.

 

Untitled