21:51, 17 Shtator 2019

Nisma Socialdemokrate ka përmbyllur tubimet për ditën e sotme në Shtime.

Kreu i kësaj partie Fatmir Limaj kërkoi angazhim maksimal në përkrahje të projektit “Bashkë për Shtetin”.

“Shtimja në kohë është rreshtuar në mbështetje të Nismës dhe pres që fitorja jonë e madhe ta mbajë vulën edhe të këtij qyteti. Në këtë tubim u bë edhe prezantimi i kandidatëve për deputetë nga kjo komunë të cilët meritojnë mbështetje nga të gjithë” ka shkruar Limaj në Facebook.

Këtë tubim dhe atë në Lipjan, Endrit Shala i cilësoi mbreslënës.

“Bashkë për shtetin edhe në Lipjan e Shtime” ka shkruar ai.

Konkurs Pune

Lexo më shumë