"Fast X" filmi më i shikuar i fundjavës në Amerikën e Veriut - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Fast X” filmi më i shikuar i fundjavës në Amerikën e Veriut

NULL NULL
23.05.2023 00:25
Fast X

“Fast X” i Vin Diesel është filmi numër 1 në Amerikën e Veriut, duke fituar 67.5 milionë dollarë në fatura në fundjavë.

Në vendin e dytë është “Guardians of the Galaxy Vol. 3” me 32 milionë dollarë, i ndjekur nga filmi “Super Mario Bros.” me 9.8 milionë dollarë, “Klubi i librave: kapitulli tjetër” në pozitën e katërt me 3 milionë dollarë dhe “Evil Dead Rise” në të pestën me 2.4 milionë dollarë.

Në pozitën e gjashtë u rendit “John Wick: Cap. 4” me 1.332 milionë dollarë, “Are You There God? It’s Me Margaret” në pozitën e shtatë me 1,326 dollarë, “Hypnotic” në të tetën me 825,000 dollarë, “Love Again” në të nëntën me 400,000 dollarë dhe “Dungeons & Dragons” në të dhjetën me 385,000 dollarë.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iO